Przejdź do treści

Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Księgowa
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/4490
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie księgowości podmiotów gospodarczych - księgi handlowe, ew. PKPIR, ewidencje VAT, wprowadzanie dokumentów do programu finansowo-księgowego, ewidencja i rozliczanie rozrachunków; ew. sporządzanie list płac i deklaracji ZusMiejsce pracy: Wrocław ul. Lubuska Kontakt kandydatów z pracodawcą: twelefoniczny i elektronicznyPraca w gopdzinach od 8-16 [Praca na okres próbny] : Próbny do 3mcy, potem na czas określony do 33 mcyOferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prowadzenie księgowości
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU SPRAW KADROWO-PŁACOWYCH
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe Prowadzenie księgowości, doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowo płacowych, biegła obsługa komputera i internetu, Znajomość systemów finansowo-księgowych (pref. CDN Optima).

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu