Przejdź do treści

Praca: Księgowy / Księgowa

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1975 roku w Holandii.

Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej.

W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Znana jest dzisiaj  z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiając czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Poszukujemy kandydatki(a) na stanowisko:

Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Żarów
Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi i podatkowymi,
  • obsługa i koordynacja księgowego zamknięcia miesiąca,
  • analiza i rozwiązywanie problemów księgowych,
  • wsparcie merytoryczne zarządu i pracowników innych działów,
  • terminowe naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych, statystycznych, Intrastat, NBP, PFRON,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, zarządem oraz podmiotami z grupy.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym,
  • praktyczna znajomość prawa bilansowego i podatkowego,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, rzetelność, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie
  • warunki finansowe adekwatne do kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny, opiekę medyczną i in.
  • pracę w dynamicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."