Przejdź do treści

Praca: Księgowy / Starszy Księgowy

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Księgowy / Starszy Księgowy
Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr ref.: 7-11-52555

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko Starszej Księgowej.

Zadania:
  • Księgowanie faktur zakupowych
  • Księgowanie faktur sprzedażowych
  • Prowadzenie rejstru środków trwałych zgodnie z obowiązujacymi przepisami
  • Inne zadania księgowe (zadania związane z audytem wewnętrznym oraz zewnętrznym)
Wymagania:
  • Min. 2- letnie doświadczenie w pracy w księgowości, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Znajomość zagadnień księgowych
  • Dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, CIT oraz obszaru środków trwałych
  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Informacje dodatkowe:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji- zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".