Przejdź do treści

Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Księgowy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/24/0412
OBOWIĄZKI:
według programu:pomoc przy dekretowaniu i księgowaniu, uzgadnianie sald, prowadzenie rejestru środków trwałych, pomoc przy sporządzaniu deklaracji i informacji do urzedów, sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby działu księgowości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

staż dla osób bezrobotnych

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków: Prowadzenie ewidencji księgowych Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami Przygotowywanie przelewów bankowych Tworzenie bilansów zysku i strat Współpraca z instytucjami zewnętrznymi Księgowanie dokumentów Zamykanie miesiąca...

Księgowy/księgowa

1.Bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz gospodarki finansowej Spółki zgodnie z zasadami rachunkowości i ustaw podatkowych. 2.Prawidłowe, terminowe, rzetelne i zgodne z prawem naliczanie należnych podatków i opłat, sporządzanie i składanie deklaracji...

Księgowy

Prowadzenie KPiR, nadzór nad sprawnym obiegiemdpkumentacji, wsparcie działań przy prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej, prowadzenie dokumentacji podatkowej Wymagania inne: