Przejdź do treści

Praca: Księgowy

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Księgowy
Miejsce pracy: Bystrzyca Kłodzka
Ogłoszenie o naborze Nr 20738

Warunki pracy

-praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
-praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
-praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej,
-stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe,
-budynki biurowe: Urząd Skarbowy w Bystrzycy Kłodzkiej ul. Mickiewicza 5, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, budynek A i budynek B,
-bariera architektoniczna: budynek A i B bez dźwigu osobowego dla potrzeb osób niepełnosprawnych umożliwiający swobodne poruszanie się,
-wejścia do budynków oraz parter przystosowane dla osób niepełnosprawnych,
-na parterze budynku A znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych,
-przy budynku parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych,
-zaplecze socjalne,

Zakres zadań

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów źródłowych na kartach kontowych w celu dostarczenia aktualnej i rzetelnej informacji uprawnionym podmiotom,
  • Analiza danych wynikających z kart kontowych, weryfikacja prawidłowości dokonanych księgowań w celu rzetelnego i prawidłowego odzwierciedlenia zapisów w księgach rachunkowych,
  • Dokonywanie zwrotów podatków oraz nadpłat podatnikom/płatnikom oraz dystrybuowanie wpływów uprawnionym organom w celu prawidłowej i terminowej realizacji zadań,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych,
  • umiejętność redagowania pism,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/ksiegowy_1896647.html