Przejdź do treści

Praca: Księgowy

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Księgowy
Miejsce pracy: Środa Śląska
Ogłoszenie o naborze Nr 47894

Warunki pracy

•praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
•praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
•stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe,
•praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej,
•budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych na parterze,
•pomieszczenie biurowe w budynku III kondygnacyjnym,

Zakres zadań

  • Weryfikowanie i księgowanie dokumentów źródłowych na kartach kontowych w celu dostarczenia aktualnej i rzetelnej informacji uprawnionym podmiotom
  • Analizowanie danych wynikających z kart kontowych, weryfikowanie prawidłowości dokonanych księgowań w celu rzetelnego i prawidłowego odzwierciedlenia zapisów w księgach rachunkowych
  • Dokonywanie zwrotów podatków oraz nadpłat podatnikom/płatnikom oraz dystrybuowanie wpływów uprawnionym organom w celu prawidłowej i terminowej realizacji zadań

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe