Przejdź do treści

Praca: Kucharz / Kucharka

Oferta nieaktualna
Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 2011099, z dnia 29-06-2018

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego we Wrocławiu
poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kucharz / Kucharka

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i serwowanie posiłków w restauracji oraz stołówce pracowniczej,
  • Zapewnianie jakości, świeżości, efektywności oraz atrakcyjnej prezentacji asortymentu,
  • Zachowanie najwyższej jakości pracy i udział w stałym udoskonalaniu pracy obiektu

Wymagania

Oczekujemy:

  • Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kucharz-kucharka_2011099.html