Przejdź do treści

Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Kucharz
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/18/1395
OBOWIĄZKI:
Organizowanie, porządkowanie i utrzymywanie w stałej czystości stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej. Przechowywanie, magazynowanie i zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów oraz wyrobów kulinarnych. Pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnej. Dobieranie i posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami do produkcji potraw oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń. Sporządzanie, różnymi technikami i metodami, potraw i wyrobów garmażeryjnych z różnych grup surowców z zachowaniem wartości odżywczej. Porcjowanie, dekorowanie i ekspedycja wyrobów kulinarnych. Planowanie posiłków i układanie menu. Odbieranie jakościowe i ilościowe surowców, półproduktów i gotowych wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

MOTYWACJA DO PRACY, istnieje możliwość przyuczenia osoby do stanowiska

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich