Przejdź do treści

Praca: Kupiec - Direct Buyer (automotive)

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

Dla naszego klienta, globalnego lidera branży automotive, poszukujemy obecnie doświadczonego specjalisty na stanowisko:
Kupiec - Direct Buyer (automotive)
Miejsce pracy: Legnica, Świdnica, Oława
OBOWIĄZKI:
  • Zarządzanie panelem dostawców w podległej kategorii zakupowej (komponenty bezpośrednio produkcyjne)
  • Realizacja strategii dla nowych i bieżących projektów
  • Wdrażanie i realizacja projektów oszczędnościowych
  • Wyszukiwanie oraz wybór dostawców
  • Opracowywanie strategii doskonalenia doboru dostawców
  • Negocjowanie i renegocjowanie kontraktów z dostawcami
  • Dbanie o partnerską współpracę z innymi działami w firmie
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: logistyczne/techniczne)
  • Doświadczenie zdobyte jako specjalista ds. zakupów (min. 2 lata doświadczenia)
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza techniczna
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Zorganizowanie, wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia oraz zorientowanie na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o własnym know-how
  • Udział w projektach prowadzonych dla prestiżowych marek
  • Szerokie możliwości rozwijania kompetencji i samodoskonalenia
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kupiec-direct-buyer-automotive_1952651.html
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.