Przejdź do treści

Praca: Laborant / Laborantka

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Laborant / Laborantka
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: LAB/WRO/0819
Obowiązki:
  • mycie szkła laboratoryjnego,
  • utrzymywanie czystości w pomieszczeniach,
  • kontrola wilgotności i temperatury pomieszczeń,
  • przyjmowanie prób do badań,
  • przygotowanie odczynników do analiz,
  • przyjmowanie i etykietowanie odczynników chemicznych,
  • inne prace pomocnicze w laboratorium.
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie min. średnie lub pomaturalne o profilu chemicznym,
  • znajomość obsługi komputera,
  • podstawowa wiedza teoretyczna w obszarze substancji chemicznych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22).
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową (wrzesień, październik),
  • atrakcyjną stawkę: 19 zł brutto/godzinę,
  • pracę w lokalizacji: Wrocław (Tarnogaj),
  • miłą atmosferę w pracy.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.