Przejdź do treści

Praca: Laborant / Technolog

Ogłoszenie numer: 2303679, z dnia 2019-02-19

Klient portalu Praca.pl

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Laborant / Technolog

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • badanie wyrobów gotowych
  • opracowywanie nowych receptur

Miejsce pracy: mazowieckie/ Wiskitki k. Żyrardowa - zapewniamy pakiet relokacyjny.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • doświadczenie w pracy w laboratorium
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet relokacyjny
  • miłą atmosferę