Przejdź do treści

Praca: Lakiernik proszkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Lakiernik proszkowy
Miejsce pracy: Nowizna
Numer: StPr/18/0948
OBOWIĄZKI:
Czyszczenie elementów metalowych/ stalowych, przygotowanie produktów do malowania proszkowego, malowanie proszkowo elementów zgodnie z zamówieniem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Lakiernik proszkowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : praca stojące, praca pod presją czasu, umiejętności manualne, [Inne] : Dyspozycyjność, praca pod presją czasu, dokładność, 28.08.2018r. pracodawca wprowadził zmiany dot. oczekiwań: umiejętność obsługi pistoletu lakierniczego do malowania proszkowego,

Miejsce pracy:

Nowizna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 050 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/lakiernik-proszkowy_2058579.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie