Przejdź do treści

Praca: Leader zespołu produkcyjnego

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Leader zespołu produkcyjnego
Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec, Legnica
Nr ref.: LEAD/BOL/0818
Obowiązki:
  • zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • delegowanie zadań,
  • dbałość o dobrą komunikację,
  • raportowanie do przełożonego,
  • ciągłe monitorowanie postępów prac na produkcji tak, aby zamówienia były realizowane na czas,
  • przygotowywanie i dostarczanie aktualnych statusów i raportów wykonania produkcji,
  • współpraca z liderami poszczególnych obszarów w firmie: jakość, kontrola, DPT oraz pozostałymi.
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy i komunikacja w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • charyzma, entuzjazm i konsekwencja w dążeniu do celu,
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacją (w mowie i piśmie),
  • obsługa MS Office,
  • znajomość systemów ERP.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne i kwartalne,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • możliwość rozwoju zawodowego (klarowna ścieżka rozwoju),
  • pracę w międzynarodowym środowisku sprzyjające posługiwaniem się językiem obcym w codziennej pracy,
  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów dotyczących zarządzania podległym personelem i obszarem produkcyjnym.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/leader-zespolu-produkcyjnego_2048920.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.