Przejdź do treści

Praca: Lekarz Weterynarii

Ogłoszenie numer: 2018595, z dnia 10-07-2018

Klient portalu Praca.pl

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lekarz Weterynarii

Miejsce pracy: / Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławic, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Jawor, Świebodzice, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Złotoryja, Trzebnica, Bogatynia, Chojnów, Strzelin

Opis stanowiska

  • opieka medyczna
  • profilaktyka weterynaryjna, szczepienia, leczenie, obserwacja zwierząt
  • dbanie o zdrowie i kondycję zwierząt
  • prowadzenie gabinetu
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • chęć do relokacji do siedziby pracodawcy
  • ukończone studia weterynaryjne, prawo wykonywania zawodu
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • specjalizacja w zakresie dużych zwierząt
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zakwaterowanie
  • pracę w stałych godzinach
  • narzędzia pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/lekarz-weterynarii_2018595.html