Przejdź do treści

Praca: Lider linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Lider linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Lubań
Numer: StPr/20/0581
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołem obsługującycm linię produkcyjną; Współpraca z operatorem linii produkcyjnej, mechanikiem i pozostałym personelem oraz prowadzenie procesu produkcyjnego i wykonywanie prac tak, aby w bezpiecznych warunkach dostarczać produkt wysokiej jakości w wymaganej ilości pokrywającej potrzeby odbiorców przy zachowaniu optymalnej struktury kosztów; Obsługa lini produkcyjnej; Kontrola w czasie preocesu wytwarzania oraz prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pakowacz ręczny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Lubań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu