Przejdź do treści

Praca: Logistyk - Obsługa klienta

Firma działająca w branży produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Logistyk - Obsługa klienta
Miejsce pracy: Wrocław, Trzebnica
Główne obowiązki:
  • Rejestracja i koordynacja zamówień w systemie dystrybucyjnym
  • Odpowiedzialność za terminowość dostaw do klientów zgodnie z ich zaleceniami
  • Planowanie transportu na podstawie przyjętych zleceń
  • Współpraca z działami operacyjnymi: działem produkcji, technologii oraz działem sprzedaży przy realizacji procesu obsługi
  • Bieżąca kontrola i aktualizacja lokalizacji taboru
  • Wydawanie dyspozycji kierowcom floty własnej i przewoźnikom
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie i inicjatywa
  • Znajomość pakietu MS Office
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie, okres próbny, później - umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy