Przejdź do treści

Praca: Magazynier / bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o. o. posiadamy certyfikat w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia o numerze 7254.

Magazynier / bez doświadczenia
Miejsce pracy: Polkowice, Głogów, Lubin

Czy to o Tobie?

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT, ale nie masz jeszcze doświadczenia? Zdobądź je z nami!

Twoje zadania:

rozładunek towaru oraz rozlokowanie materiału na magazynie przy użyciu wózka widłowego.

Co zyskujesz?

  • umowa o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie na start do 3150 zł brutto (podstawa + 100 zł premia)
  • dla chętnych możliwość ekstra płatne nadgodziny
  • podnoszenie kwalifikacji i nabycie cennego doświadczenia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  • szkolenie wdrażające w obowiązki i opiekę Koordynatora Personalnego
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym