Przejdź do treści

Praca: Magazynier - kierowca operator wózków widłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Magazynier - kierowca operator wózków widłowych
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/19/0016
OBOWIĄZKI:
Codzienna obsługa wózka (dokonywanie oględzin zewnętrznych, zabezpieczanie cel baterii akumulatorów zgodnie z załączoną instrukcją, sprawdzanie działania układu hamulcowego, sprawdzanie działania urządzeń sygnalizacyjnych, kontrolnych i sterowniczych, sprawdzanie poziomu oleju w przekładni napędowej i kierowniczej). Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów. Pobieranie, sprawdzanie ilościowe, zabezpieczenie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wyładunku oraz transportu, równomierne układanie ładunku na paletach, specjalnych podstawach lub klockach za pomocą obsługiwanego pojazdu. Praca w ramach umowy zlecenia, w godzinach od 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00 i 22.00 - 06.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, umiejętności naprawy wózków widłowych, dobra kondycja fizyczna, chęć nauki, umiejętność obsługi / kierowania wózkiem widłowym. Mile widziane polskie / ukraińskie uprawnienia. Uzyskanie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu