Przejdź do treści

Praca: Magazynier (m/k)

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (m/k)
Miejsce pracy: Lubań
Nr ref.: MAG/LUB/1217
Obowiązki:
  • kierowanie wózkami widłowymi,
  • prace transportowe na terenie firmy - transport palet z towarem gotowym oraz komponentów,
  • dostarczanie odpowiednich palet pod wyrób gotowy zgodnie z obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi palet,
  • owijanie - streczowanie palet z wyrobem gotowym zgodnie z wytycznymi,
  • uczestnictwo w szkoleniach oraz rozwijanie swoich umiejętności.
Wymagania:
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmiany),
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • komunikatywność,
  • motywacja,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premii i nagród,
  • proces wdrożenia nowego pracownika,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/magazynier-m-k_1879388.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.