Przejdź do treści

Praca: Magazynier - operator wózka widłowego

Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółka jest częścią Seifert Logistics Group, która od 70 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.
Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

Zapraszamy do naszego zespołu!

W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu i kompleksową obsługę logistyczną pierwszej w Polsce fabryki niemieckiego producenta samochodów, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Jawor
Nr ref.: 001-2019JWR

Główne zadania:
  • obsługa wózków widłowych (dla Osób posiadających uprawnienia) oraz wykonywanie prac związanych z transportem, załadunkiem i wyładunkiem towarów
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, praca ze skanerem
  • weryfikacja dokumentacji magazynowej i jej kontrola w zakresie zgodności ze stanem faktycznym
  • rozlokowanie przyjętych towarów w przestrzeni magazynowej, zabezpieczenie towaru
  • prace porządkowe i inwentaryzacyjne
Atuty Kandydata:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy- uprawnienia UDT- będzie atutem
  • dyspozycyjność; praca w systemie zmianowym (dwie zmiany)
Ponadto oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • udział w tworzeniu i realizacji nowego projektu – zdobycie ciekawego doświadczenia
  • stabilne i długoletnie zatrudnienie
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, premia urlopowa)
  • realne możliwości awansu
  • przyjazną atmosferę pracy

Seifert Polska Sp. z o.o.

ul. Kosztowska 21 41-409 Mysłowice

Web: www.seifert-logistics.com