Przejdź do treści

Praca: Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Magazynier - Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie    Nr ref.: MAGAZYNIER/WR/2019
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przyjmowanie i rozładunek towarów
  • mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania
  • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem
    lub zniszczeniem
  • oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
  • utrzymanie magazynu w czystości
WYMAGANIA:
  • uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózka widłowego
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • umiejętność pracy w zespole
KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo)
  • pracę od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin
Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji przez okres nie dłuższy, niż do zakończenia obecnej rekrutacji prowadzonej przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

Opcjonalnie prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż rok prowadzonych przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

Administratorem danych jest Plastics Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40, kontakt rodo@plastics.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.