Przejdź do treści

Praca: Magazynier - Operator wózka widłowego

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Siechnice
Nr ref.: 0029242
Zakres obowiązków:

Firma jest wiodącym producentem leków, suplementów diety oraz produktów medycznych, które wytwarzane są w dwóch nowoczesnych fabrykach w stolicy Dolnego Śląska oraz podwrocławskich Siechnicach. Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Prawidłowe przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie materiałów do produkcji,
  • Sprawdzanie prawidłowości dostaw,
  • Właściwe oznaczanie surowców,
  • Transport wewnętrzny,
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej,
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
Oczekiwania:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera (przy obsłudze wózków wysokiego składowania),
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT),
  • Posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia na koszt pracodawcy.
Oferta:
  • Miejsce pracy w Siechnicach,
  • Zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio w firmie,
  • Pierwsza umowa od razu na 2 lata (bez okresu próbnego),
  • Wynagrodzenie podstawowe 3300 zł brutto + premie do 930 zł brutto,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (5:45-13:45 i 13:45-21:45),
  • Dostęp do atrakcyjnego systemu benefitów:m.in.: dofinansowanie do karty Multisport, wczasów/kolonii, biletów na koncerty i mecze, a w okresie świątecznym świadczenia rzeczowe.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.