Przejdź do treści

Praca: Magazynier -operator wózków ciągnikowych - 1017

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Magazynier -operator wózków ciągnikowych - 1017
Miejsce pracy: Żarów
Numer: StPr/20/2046
OBOWIĄZKI:
praca polega na obsłudze wózka ciągnikowego.Zakres obowiązków: sprawdzanie stanu technicznego wózka,dostarczanie komponentów do produkcji na linie montażowe i dział technologiczny; przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów; prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie; dbanie o porzadek w miejscu pracy oraz bezpoieczeństwo i przestrzeganie zasad ruchu wewnętrznego.Firma zapewnia dowóz autobusem firmowym na trasach: 1)Świdnica-Sulisławice-Wierzbna-Bożanów-Żarów Electrolux; 2) Strzegom- Roztoka-Jaroszów-Mielęcin-Żarów Electrolux; 3) Świdnica-Jaworzyna Śląska-Piotrowice-Mikoszowa-Łażany- Żarów Electrolux; 4) Strzegom-Konary-Udanin -Gościsław- Imbramowice-Mrowiny-Żarów Electrolux.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: **Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy kierowcy, brak przeciwwskazań do dźwigania powyżej 20 kg, brak alergii na watę mineralną oraz pyłki, dyspozycyjność do pray w systemie 3 zmianowym. Osoby pracujące wcześniej w firmie Electrolux nie będą brane pod uwagę.

Miejsce pracy:

Żarów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy