Przejdź do treści

Praca: Magazynier - przygotowanie produkcji

Magazynier - przygotowanie produkcji
Miejsce pracy: Polkowice
Wymagania:
  • duża motywacja do pracy,
  • znajomość obsługi komputera w podstawowym zakresie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • zdolności manualne,
  • uczciwość i odpowiedzialność,
  • sumienność i dokładność,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w pracy na Magazynie będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • kompleksowe prace związane z obsługą magazynu
  • prace fizyczne związane z załadunkiem i rozładunkiem, sortowaniem, kompletacją
  • przygotowanie materiałów do produkcji,
  • praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy,
  • zachowanie norm i standardów BHP,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • dbanie o powierzone mienie.

Oferujemy:
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • praca od poniedziałku do piątku w ramach jednej zmiany,
  • pakiet socjalny.
Estella Sp. z o.o.
Polna 6,
59-100 Polkowice
www.estella.eu
praca@estella.eu