Przejdź do treści

Praca: Magazynier Zaopatrzenia Produkcji

www.grupoantolin.com

ANTOLIN SILESIA Sp. z o.o. należy do koncernu Grupo Antolin, jednego z największych graczy wnętrz samochodowych na rynku międzynarodowym. Grupo Antolin jest numerem 1 na całym świecie dla dostawców podłoży headlinerowych. Oferujemy produkty o wysokiej wartości dodanej do wyposażenia wnętrz samochodów m.in: drzwi, kokpity, konsole. Długoletnia tradycja przemysłowa i szerokie portfolio technologii sprawiają , że jesteśmy ważnym partnerem do współpracy w branży motoryzacyjnej na świecie.

TWORZYMY WNĘTRZA MOTORYZACJI

W Antolin Silesia w Strzelinie produkujemy elementy drzwi dla klientów takich marek m.in jak: FORD, Mercedes, Toyota, Volvo, Skoda, VW.

W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Magazynier Zaopatrzenia Produkcji
Miejsce pracy: Strzelin
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, miesięczna premia
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, dofinansowanie dojazdów do pracy, imprezy integracyjne, środki z ZFŚS, premia wakacyjna i świąteczna, kantyna firmowa z dopłatą do posiłków
  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • środowisko pracy oparte o nowoczesne technologie
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy Antolin, jak i w szkoleniach zewnętrznych. Poprzez rozwój kompetencji naszych pracowników jesteśmy bardziej efektywni,optymalizujemy zasoby i wnosimy know-how naszych specjalistów do rynku.
Kluczowe zadania dotyczą:
  • zaopatrzenia produkcji w niezbędne komponenty/ materiały do wyprodukowania części
  • odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych i dostawa do magazynu
  • odbiór zwrotów opakowań komponentów z produkcji i dostawa w wyznaczone miejsce
  • zarządzanie pojemnikami niekompletnymi
  • obsługa skanerów ręcznych
  • kompletowanie wysyłek do klienta
  • kontrola i dbałość o stan techniczny wózka, dbanie o ład i porządek w obszarze pracy
  • praca z dokumentami magazynowymi
  • udział w procesie inwentaryzacji
Od kandydatów oczekujemy:
  • gotowości do pracy zmianowej, w tym w tzw. systemie czterobrygadowym
  • praktycznego doświadczenia w pracy w magazynie z dużymi wolumenami rozładunkowymi i załadunkowymi (min 6 mcy)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • nastawienia na pracę zespołową, dzielenia się wiedzą i wzajemną pomoc
  • zaangażowania w wykonywane zadania, gotowości do nauki
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone egzeminem UDT
  • dobrej organizacji pracy, sprawności w działaniu

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Antolin Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie (57-100), ul. Wrocławska 82, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonej przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

Administratorem Państwa danych osobowych jest Antolin Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie (57-100) przy ul. Wrocławskiej 82, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 020075399. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych prosimy kierować na piśmie do Grupo Antolin Irausa, S.A (Ctra. Madrid-Irun Km.244, 8 09007 Burgos lub na adres email: privacy@grupoantolin.com