Przejdź do treści

Praca: Magazynier

Ogłoszenie numer: 1991657, z dnia 05-06-2018

Firma Einhell Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: / Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Opis stanowiska

  • kompletowanie zamówień,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • przyjmowanie, sprawdzanie i rozmieszczanie dostaw,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • prace porządkowe w magazynie,
  • pozostałe prace zlecone w ramach obsługi magazynu.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy magazynowej,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zleconych zadań,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • uprawnienia na wózek widłowy z napędem elektrycznym i gazowym.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na czas nieokreślony, po miesięcznym okresie próbnym),
  • stabilne warunki pracy,
  • miesięczne wynagrodzenie netto 2.700 zł,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/magazynier_1991657.html