Przejdź do treści

Praca: Magazynier

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego,

dystrybutor art. nabiałowych i tłuszczy,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • prace związane z kompletowaniem towaru w magazynie,
  • sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami,
  • prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie,
  • praca w systemie zmianowym.
Od kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności pracy w zespole,
  • punktualności, uczciwości oraz dokładności,
  • dyspozycyjności.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • stałą pracę na pełny etat,
  • prywatną opiekę lekarską,
  • kartę Multi Sport,
  • dla najlepszych dofinansowanie do uprawnień na wózki.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/magazynier_1953283.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)