Przejdź do treści

Praca: Magazynier

Zakres obowiązków:
  • załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego,
  • przyjmowanie towarów do magazynu,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • dbanie o terminowy załadunek i rozładunek towarów,
  • dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • kwalifikacje do prowadzenia wózków widłowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doświadczenie zawodowe mile widziane.
Oferujemy:
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta paliwowa, możliwość ubezpieczenia grupowego.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/magazynier_1918899.html