Przejdź do treści

Praca: Magazynier

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 1955054, z dnia 2018-04-27

POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: dolnośląskie / Strzegom

Opis stanowiska

  • obsługę magazynu (przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, utrzymanie porządku),
  • obsługę programu magazynowego,
  • rozładunek dostaw towaru i rozwożenie w strefy składowania,
  • obsługę wózka widłowego,
  • przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji stanów magazynowych,
  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru,
  • przygotowanie przesyłek wg obowiązującej procedury.

Wymagania

  • umiejętności obsługi wózka widłowego,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • doświadczenia w pracach magazynowych,
  • doświadczenia w kompletacji zamówień,
  • posiadania uprawnień na wózki widłowe,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • pracę na pełny etat zatrudnienie na podstawie umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + premia),
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia oraz ubrania robocze,
  • pracę w ogrzewanych halach produkcyjnych,
  • możliwość nadgodzin, jeśli pracownik wyrazi taką chęć,
  • pakiet socjalny oraz dopłata pracodawcy do polisy grupowego ubezpieczenia,
  • szkolenia stanowiskowe.