Przejdź do treści

Praca: Magazynier

Oferta nieaktualna

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań

Oczekiwane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy na magazynie min. 2 lata
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomość pakietu Office
  • mile widziana obsługa skanera

Zakres obowiązków:

  • gospodarowanie zasobami magazynowymi
  • kontrolowanie towarów w czasie dostaw
  • realizację zamówień
  • obsługa komputera i skanera
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów
  • rozładunki dostaw
  • kompletacja części do zleceń produkcyjnych

W zamian pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii
  • bogaty pakiet socjalny
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu