Przejdź do treści

Praca: Magazynier

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Magazynier
Miejsce pracy: Świebodzice
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjność, elastyczność.
Obowiązki:
  • utrzymanie porządku i czystości magazynu oraz miejsc składowych,
  • porządkowanie - zabezpieczenie składowanych towarów i wyrobów,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów/materiałów z magazynu,
  • obiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego materiału,
  • informowanie o zasobach magazynowych - sterowanie zapasami magazynowymi niezbędnymi do produkcji, inwentaryzowanie stanów, ciągłe monitorowanie zapasów magazynowych,
  • przechowywanie, składowanie, sortowanie i pakowanie towarów,
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami - listami produkcyjnymi,
  • załadunek/rozładunek towarów,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • obsługa i konserwacja urządzeń mechanicznych i technicznych związanych z pracą magazynu,
  • gospodarowanie opakowaniami, materiałami.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.