Przejdź do treści

Praca: Majster Produkcji

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o.

powierzy pracę na stanowisko:

Majster Produkcji
Miejsce pracy: Lwówek Śląski, Bolesławiec
Zadania:
  • nadzór i kontrola produkcji modułów łazienkowych
  • inne prace zlecone
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi lub kontrolą jakości najlepiej w branży budowlanej
  • język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym mile widziany
  • obsługa Microsoft Office
  • czytanie rysunku technicznego
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • dokładność w wykonywanych pracach
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • rzetelność
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych