Praca: Manager ds. Optymalizacji i Rozwoju Firmy (pełnomocnik zarządu ds. rozwoju)

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 2631038, z dnia 2019-08-27

POLYTECHNIK DPU SP. Z O.O. to wiodący producent systemów odsysających i filtrujących dla przemysłu drzewnego. Od prawie 30 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. Firma prowadzi sprzedaż opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie.

Pod marką Höcker Polytechnik zatrudniamy w Niemczech, Polsce, Rosji i Szwajcarii ponad 300 pracowników. Obecnie do naszego oddziału w Strzegomiu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Manager ds. Optymalizacji i Rozwoju Firmy (pełnomocnik zarządu ds. rozwoju)

Miejsce pracy: dolnośląskie / Strzegom

Opis stanowiska

Stałe i profesjonalne wsparcie kierownictwa DPU:

  • w realizowaniu strategii firmy i jej ciągłym weryfikowaniu
  • w monitorowaniu rynku oraz możliwości rozwoju firmy
  • w rozwoju personelu oraz komunikacji wewnątrz firmy
  • w analizowaniu efektywności pracy i procesów i możliwości ich optymalizacji
  • w dbaniu o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (zarządzanie, ekonomia, MBA oraz pokrewne kierunki)
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu większym zespołem na kierowniczym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego (ew. angielskiego) w stopniu komunikatywnym mile widziana
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, moderowanie dyskusji
  • Samodzielny styl pracy
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Pakiet MS Office, mile widziane doświadczenie z systemami ERP i CRM
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy z zespołem

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy, stałe zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
  • Współpracę z zaangażowanym zespołem w naszej siedzibie w Strzegomiu
  • Stanowisko pracy w biurze w Strzegomiu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Auto służbowe
  • Umowę o pracę
  • Dodatkowe ubezpieczenie pracownicze
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy itp.)