Przejdź do treści

Praca: Manager projektu

Manager projektu
Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
OPIS STANOWISKA:
  • Współpraca i pomoc przy projekcie w Dziale Zarządzania Danymi, (projekt definiowania własnych systemów firmy),
  • Samodzielnym prowadzenie projektu (zarządzanie całościowe projektem),
  • Samodzielne przygotowywanie dokumentacji projektowej i planu projektu,
  • Mile widziane doświadczenie z obszaru Master Data,
  • Współpraca z resztą zespołu zarządzania danymi w celu wdrożenia zmian wynikających z projektu (w procesach i dokumentacji),
  • Przeprowadzanie szkolenia zespołu w celu upewnienia się, że zatwierdzone zmiany / działania są wdrażane i przestrzegane,
  • Prowadzenie / udział w projektach związanych z danymi (transfer aktywności, automatyzacja i inne),
  • Koordynacja działań i zadań wynikających z projektów w zespołach.
WYMAGANIA:
  • Ukończone studia wyższe,
  • Min. 2  lata doświadczenia  w samodzielnym zarządzaniu projektami – (jako lider projektu),
  • Duża samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność mapowania procesów,
  • Znajomość programów: SAP, Microsoft Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność,
  • Chęć nauki i podejmowania nowych wyzwań,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne, szybkie przyswajanie wiedzy,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:
  • Samodzielną pracę pełną wyzwań,
  • Możliwość uczestniczenia w bardzo ciekawym i unikatowym projekcie wdrażania zupełnie nowych rozwiązań, w firmie,
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, Karta Benefit System,
  • Lokalizacja Pabianice.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/manager-projektu_2019680.html

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.