Przejdź do treści

Praca: Manager Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 5800233, z dnia 2021-11-08

N Energia to szybko rosnąca firma specjalizująca się w fotowoltaice i odnawialnych źródłach energii, łącząca doświadczenie projektantów, elektryków oraz instalatorów z wieloletnim stażem na rynku.

Misją N Energii jest zapewnienie bezpieczeństwa inwestycji, jaką jest instalacja fotowolataiczna oraz odnawialne źródła energii. Najważniejszą wartością przyświecającą N Energii jest wielowymiarowa dbałość. Dbałość o projekt instalacji, dobór komponentów, jakość montażu oraz wieloletnią relację z klientami. Inwestując w odnawialne źródła energii, niezależnie czy jest to instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, magazyn energii czy elektromobilność, warto zainwestować w bezpieczeństwo razem z N Energią.

Manager Sprzedaży

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Lubin Bolesławiec, Głogów

Opis stanowiska

  • To nie jest zaproszenie do współpracy w ramach umowy o pracę.
  • To nie jest oferta pracy z górnym limitem płac na poziomie dwóch, trzech czy pięciu średnich krajowych.
  • To nie jest praca dla szukających spokoju i zadowalających się przeciętnością.

Szukamy ambitnych managerów i sprzedawców, którzy będą kołem zamachowym w naszej drodze na podium największych firm specjalizujących się w dystrybucji odnawialnych źródeł energii.

Dołącz do nas i zacznij największą zawodową przygodę w swoim życiu!

Wymagania

Zastanawiasz się czy jesteś osobą której szukamy? Powiemy Ci dlaczego szukamy właśnie Ciebie:

  • Bo masz doświadczenie sprzedażowe, nawet jeśli nie dotyczy ono odnawialnych źródeł energii,
  • Bo wiesz jak sprawnie zarządzać zespołem i chcesz rozwijać się w gronie najlepszych managerów sprzedaży w Polsce,
  • Bo uważasz, że samozatrudnienie to szansa do samostanowienia i pracy na własnych zasadach,
  • Bo czas i miejsce pracy to kategorie, którymi zarządzasz pod kątem potrzeb klienta,
  • Bo wierzysz, że tylko ambitne cele przynoszą ponadprzeciętne rezultaty, a drobne porażki budzą w Tobie ducha sportowej rywalizacji,
  • Bo koncentrujesz się na tym jak poradzić sobie z wyzwaniem i nie szukasz usprawiedliwień.

Oferujemy

Dlaczego obok tej oferty nie możesz przejść obojętnie?

  • Bo oferujemy Ci pracę w jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki, która dopiero wchodzi w fazę szybkiego wzrostu,
  • Bo u nas sam decydujesz co to znaczy DUUUUŻE pieniądze, nie zamierzamy w żaden sposób ograniczać Twoich zarobków i perspektyw na ich wzrost,
  • Bo u nas masz szansę zbudować Twój zespół sprzedażowy, dobierając do niego ludzi wg Twoich zasad,
  • Bo od nas dostaniesz wsparcie szkoleniowe i obsługę klientów, na poziomie na który nigdy już nie będziesz się skarżyć,
  • Bo wiemy jak skalować biznes w oparciu o zgrany zespół i z pożytkiem dla każdego z jego członków.