Przejdź do treści

Praca: Maszynista urządzeń oczyszczania ścieków - kierowca

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Lubisz poznawać nowych ludzi?

Maszynista urządzeń oczyszczania ścieków - kierowca
Miejsce pracy: Wrocław ul. Janowska 47

Na Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków

(praca w systemie trzyzmianowym, 7 dni w tygodniu)

Twój zakres zadań:
  • kierowanie pojazdem ciężarowym wraz z naczepą,
  • transport osadu ściekowego z terenu WOŚ Janówek do miejsca jego docelowego zagospodarowania,
  • ważenie pojazdu wraz z naczepą przed i po załadunku oraz obsługa elektronicznej wagi samochodowej,
  • obsługa instalacji i urządzeń zagęszczania, odwadniania, ewakuacji osadów oraz higienizacji osadu,
  • obsługa instalacji wody technologicznej oraz ciał pływających i tłuszczy,
  • doraźna praca na innych obiektach Zakładu Oczyszczania Ścieków w przypadku takiej konieczności,
  • utrzymywanie w sprawności technologicznej oraz czystości urządzeń i pomieszczeń ciągu osadowego,
  • wykonywanie drobnych napraw remontowo-naprawczych pod nadzorem i we współpracy z zespołem,
  • przestrzeganie przepisów i zasad bhp oraz ppoż.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy minimum 2 lata,
  • prawo jazdy kat. B, C, C+E,
  • uczciwość, rzetelność i samodzielność,
  • doświadczenie pracy z maszynami będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy:
  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • praca w nowoczesnej i nastawionej na innowacyjność firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in.  dopłaty do wypoczynku,
  • karta Multisport,
  • dofinansowanie do posiłków.