Przejdź do treści

Praca: Mechanik Agregatów Chłodniczych

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Generalny przedstawiciel SCHMITZ CARGOBULL, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:
Mechanik Agregatów Chłodniczych
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, ul. Józefa Wymysłowskiego 3
Oferujemy:
  • Pracę w najwyższych standardach w autoryzowanym serwisie renomowanego producenta pojazdów Schmitz Cargobull AG
  • Pracę pod opieką doświadczonych fachowców - pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy
  • Solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy)
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
  • Prywatną opiekę medyczną oraz preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Oferujemy szkolenia i certyfikaty w zakresie:
    • KV1
    • F-gazy
    • Obsługa zbiorników ciśnieniowych
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
  • Naprawa agregatów chłodniczych w pojazdach ciężarowych
  • Diagnostyka
  • Wykonywanie przeglądów
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w naprawie agregatów chłodniczych
  • Prawo jazdy kat. B. - czynne (mile widziane C+E)
  • Sumienność, dokładność, obowiązkowość
  • Umiejętność obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych
  • Certyfikat F-Gazy 1kW mile widziane
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Technik Personalny / Mechanik Samochodowy

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi, przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji, naprawa samochodów, kontrola jakości wykonanych prac, naprawy elektryczne w przypadku...

Mechanik samochodowy

Główne obowiązki: Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych Bieżące usuwanie awarii i usterek Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów Oczekujemy Wykształcenia mechanicznego /...

Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych oraz naczep Wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów Wymiana uszkodzonych części Dbałość o utrzymanie najwyższej jakości wykonywanych...