Przejdź do treści

Praca: Mechanik maszyn i urządzeń

Epiroc jest wiodącym partnerem na rynku górnictwa, infrastruktury i eksploatacji zasobów naturalnych.
Dzięki najnowocześniejszej technologii Epiroc opracowuje i produkuje innowacyjne wiertnice powierzchniowe i poszukiwawcze, narzędzia wiertnicze i hydrauliczne oraz dostarcza światowej klasy serwis. Firma została założona w Sztokholmie w Szwecji i obecnie działa w ponad 150 krajach.
Mechanik maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Lubin, Polkowice, Rudna

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Serwis maszyn górniczych (wiertnice, ładowarki itp.) w warsztacie i podziemnych zakładach górniczych
  • Raportowanie awarii oraz usterek obsługiwanych maszyn, wykonanych napraw i przeglądów maszyn
  • Przeprowadzanie inspekcji maszyn wg zapotrzebowania
  • Doskonalenie swoich umiejętności poprzez uczestniczenie w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach oraz studiowanie odpowiedniej literatury technicznej.
Kwalifikacje:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne lub elektryczne)
  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej maszyn roboczych ciężkich (mile widziane)
  • Znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych maszyn roboczych
  • Znajomość układów elektrycznych maszyn roboczych
  • Zdolność manualnych
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera - MS Office
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowej, rozwijającej się firmie i w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, opartą na szacunku i zaufaniu
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mechanik-maszyn-i-urzadzen_1991585.html
Prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Epiroc Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Badylarskiej 25, 02-484 Warszawa”. Administratorem danych jest Epiroc Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Badylarskiej 25, 02-484 Warszawa. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.