Przejdź do treści

Praca: Mechanik maszyn i urządzeń

Epiroc to wiodący partner na rynku górnictwa, infrastruktury i eksploatacji zasobów naturalnych.
Dzięki najnowocześniejszej technologii Epiroc opracowuje i produkuje innowacyjne wiertnice powierzchniowe i poszukiwawcze, narzędzia wiertnicze i hydrauliczne. Firma założona w Sztokholmie obecnie dostarcza światowej klasy serwis, działając w ponad 150 krajach.

Lokalizacja: Lubin, Polkowice, Rudna
Mechanik maszyn i urządzeń

Twoim głównym zadaniem będzie obsługa serwisowa maszyn podziemnych

Oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego (mechaniczne lub elektryczne)
  • Doświadczenia w obsłudze serwisowej maszyn roboczych ciężkich
  • Znajomości układów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn roboczych
  • Zdolności manualnych
  • Umiejętności obsługi komputera - MS Office
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
Twoje obowiązki to:
  • Serwis maszyn górniczych w warsztacie i podziemnych zakładach górniczych
  • Raportowanie awarii i usterek obsługiwanych maszyn, wykonanych napraw i przeglądów
  • Przeprowadzanie inspekcji maszyn wg zapotrzebowania
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Współpracę zespołową opartą na szacunku i zaufaniu
  • Profesjonalne wdrożenie w zakres obowiązków i nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i kwalifikacji w nowej, rozwijającej się firmie i w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny (karta MultiSport, imprezy integracyjne, opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę)
Prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Epiroc Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 178, 02-486 Warszawa”. Administratorem danych jest Epiroc Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 178, 02-486 Warszawa. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.