Przejdź do treści

Praca: Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 1909687, z dnia 2018-02-23

Komatsu Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma w branży maszyn budowlanych, dystrybutor maszyn japońskiej marki Komatsu w Polsce oraz niemieckich maszyn przeładunkowych Sennebogen we wschodniej Polsce.

Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: FM-W

Opis stanowiska

  • Wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu budowlanego Komatsu i Sennebogen u klienta,
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami w regionie,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki Komatsu i Sennebogen na rynku.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w serwisie maszyn w branży budowlanej lub pokrewnej,
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne),
  • Dobra znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Umiejętność czytania schematów technicznych (elektrycznych i hydraulicznych),
  • Mobilność i dyspozycyjnosć,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • System premiowy powiązany z Twoimi zadaniami,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia rozwijające wiedzę techniczną i posiadane kompetencje,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Kartę Multisport,
  • Pakiet socjalny.