Przejdź do treści

Praca: Mechanik Serwisu

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Mechanik Serwisu
Miejsce pracy: Długołęka
Nr ref.: Serwis/Długołęka
Opis stanowiska:
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych w serwisie firmowym oraz u klienta
Wymagania:
  • wymagane min. wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku mechanika w branży maszyn budowlanych lub w serwisie motoryzacyjnym
  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole
  • szkolenia w zakresie wiedzy technicznej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • motywacyjny system wynagradzania
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • zaświadczenie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mechanik-serwisu_2044766.html