Przejdź do treści

Praca: Mechanik Utrzymania Ruchu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:
  • Naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń pod względem mechanicznym,
  • Wykonywanie przeglądów maszyn produkcyjnych w celu zapobiegania awariom w przyszłości,
  • Usuwanie awarii mechanicznych w celu utrzymania ciągłości produkcji,
  • Bieżąca współpraca z operatorami maszyn produkcyjnych,
  • Przestrzeganie standardów i procedur zgodnych z bezpieczeństwem oraz higieną pracy.
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywujący system wynagrodzenia (podstawa + premia miesięczna),
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, fundusze socjalne, bony świąteczne ect.
  • Dodatek za dojazd do pracy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe – preferowany kierunek: Ślusarz, Mechanik.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej,
  • Umiejętność tworzenia szkiców oraz pracy z rysunkiem technicznym,
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,
  • Duża motywacja do pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawcy, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Poniższa klauzula jest opcjonalna:

„Wyrażam także dobrowolną  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawców współpracujących z Administratorem, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-644, przy ul. Puszkarska 9. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu i / lub rekrutacji w przyszłości , w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Masz w każdym momencie prawo dostępu do swoich danych, w tym sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w HR Wise prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@hrwise.pl