Przejdź do treści

Praca: Menadżer ds. handlu

Grupa DGP – lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menadżer ds. handlu
Miejsce pracy: Legnica, Wrocław
Nr ref.: DGP/01/09/2021

Miejsce pracy:

województwo dolnośląskie z Oddziałem w Legnicy i Wrocławiu
województwo mazowieckie z Oddziałem w Warszawie
województwo śląskie z Oddziałem w Katowicach
województwo pomorskie z Oddziałem w Sopocie

Zakres obowiązków:
  • monitorowanie rynku i zaznaczenie swojej aktywności na rynku ochrony,
  • pozyskiwanie Klientów i aktywną sprzedaż usług, co pozwoli na rozwój i umacnianie pozycji DGP na rynku,
  • budowanie takich relacji z Klientem, które przetrwają najtrudniejsze czasy,
  • negocjacje warunków współpracy z Klientem i zamykanie procesu sprzedaży,
  • realizację budżetu, którego będziesz współtwórcą,
  • współpracę z innymi działami , co pozwoli na realizację usługi na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami DGP,
  • utrzymywanie kontaktu z Klientem, wsparcie komunikacyjne w procesie realizacji, monitorowanie poziomu satysfakcji Klienta,
  • poszukiwanie rozwiązań wspólnie z naszymi Klientami w optymalizacji współpracy.

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenia w obszarze sprzedaży usług - preferujemy min. 2 letnie, mile widziane w naszej branży;
  • umiejętności nawiązywania, budowania i utrzymywania relacji;
  • elastycznego reagowania na potrzeby Klienta, ale też umiejętności negocjowania;
  • wysokiej kultury osobistej i otwartości;
  • dobrej organizacji swojego czasu i umiejętności pracy nad wieloma projektami;
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • nastawienie na realizację celów;
  • biegłej znajomości pakietu MS Office;
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • dołączenie do poszerzającego się właśnie teamu;
  • wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku;
  • przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • system wynagrodzenia uwzględniający premię od osiąganych celów;
  • nowoczesne narzędzia pracy w samochód służbowy do celów służbowo-prywatnych,
  • dodatkowe benefity – roczny system nagród finansowych i podróże zagranicznych, możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej;
  • dbałość o dobrą atmosferę w pracy, z uszanowanie Twoich wartości.