Przejdź do treści

Praca: Menadżer Hotelu

Firma zajmująca się specjalistycznym zarządzaniem obiektów i budynków i przemysłowych
poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

Menadżer Hotelu
Miejsce pracy: Szklarska Poręba
Nr ref.: PPL-czerwiec 2020

Misja:

Osoba, której szukamy będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie hotelem od strony operacyjnej i sprzedażowej. Menadżer będzie odpowiedzialny za realizację celów w tym zakresie oraz dbanie o najwyższy standard obsługi gości.

Podstawowymi zadaniami Menadżera będą:
  • kompleksowe, bieżące zarządzanie operacyjne hotelem - współtworzenie polityki cenowej, inicjowanie i zarządzanie sprzedażą oraz prowadzenie działań marketingowych, zarządzanie mediami społecznościowymi,
  • nawiązywanie współpracy i prowadzenie negocjacji z klientami indywidualnymi i grupowymi,
  • negocjowanie i zawieranie umów z partnerami i dostawcami usług hotelowych,
  • organizacja, rekrutacja i zarządzanie personelem,
  • kontroling kosztów,
  • implementacja i realizacja procedur operacyjnych,
  • codzienny, czynny udział w życiu hotelu oraz filiacja z klientami,
  • kompleksowy nadzór nad wszystkimi wydarzeniami i imprezami, które odbywają się w hotelu,
  • zapewnienie wysokiej jakości usług oraz dbanie o dobry wizerunek hotelu,
  • sporządzanie raportów z działalności hotelu.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Wysokie standardy zarządzania zespołem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego/ niemieckiego,
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • Realizacja celów biznesowych.
Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zarządzanie hotelem o uznanej marce,
  • Stabilne zatrudnienie.