Przejdź do treści

Praca: Menadżer systemów wentylacyjnych

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w sprzedaży hurtowej wyrobów metalowych, sprzętu i wyposażenia hydraulicznego oraz grzejnego, poszukujemy osoby na stanowisko:
Menadżer systemów wentylacyjnych
Miejsce pracy: Pietrzykowice , Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Oława, Środa Śląska
OBOWIĄZKI:
  • Współpraca z biurami projektowymi
  • Dobór elementów wentylacyjnych
  • Prowadzenie szkoleń
  • Analiza projektów
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w branży wentylacyjnej (produkcja elementów wentylacyjnych, dystrybucja central wentylacyjnych)
  • J. angielski biegły
  • Umiejętność analizowania projektów
  • CAD, Magic CAD
  • Wykształcenie wyższe techniczne (politechnika, inżynieria, najlepiej wentylacje albo instalacje)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Wyjazdy do Finlandii 2-3 razy w roku
  • Kreatywność, samodzielność
  • Mile widziana znajomość projektowania
PRACODAWCA OFERUJE:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość pracy stałej
  • Prywatna opieka medyczna
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).