Przejdź do treści

Praca: Menedżer ds. marketingu

Web Innovative Software od ponad 10 lat należy do grona przedsiębiorstw wysokiego wzrostu (high growth enterprises – HGE). Łączymy wysokie technologie IT z usługami prawnymi i i wydawnictwem. Zapewniamy dziesiątkom tysięcy polskich firm wsparcie w  samodzielnym prowadzeniu biznesu. Więcej informacji o firmie pod adresem https://wins.pl/

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych ludzi którzy w codziennej pracy odnajdują pasję i są nastawieni na rozwój.

Menedżer ds. marketingu
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Zadania:
  • Opracowywanie i wdrażanie planów/strategii marketingowych;
  • Udział we wdrażaniu nowych koncepcji;
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz trendów, analizowanie związanych z tym danych i podejmowanie działań zmierzających do dostosowania działań marketingowych do wymagań rynku;
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, ośrodkami badawczymi;
  • Kontrola agencji współpracujących;
  • Tworzenie materiałów do komunikacji marketingowych;
  • Koordynowanie działań w obszarze mediów społecznościowych i innych kanałów komunikacyjnych;
  • Badanie i analiza efektywności podejmowanych działań w sieci;
  • Prowadzenie, koordynowanie i monitorowanie innych projektów marketingowych skierowanych do wielu grup docelowych;
  • Kontakt z mediami,
  • Opieka nad zespołem pracowników
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy w Marketingu lub Agencji Reklamowej;
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych;
  • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych;
  • Znajomości narzędzi analitycznych;
  • Kreatywności, samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności;
Oferujemy:
  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość nabycia nowych umiejętności;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy;