Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Menedżer - Stażysta

W związku z dynamicznym rozwojem czołowego Oddziału w Aviva Polska, poszukujemy kandytatów na stanowisko:
Menedżer - Stażysta
Miejsce pracy: Wrocław, Dzierżoniów

Podstawowe zadania na stanowisku Menedżer na Stażu:

  • zapoznanie się z produktami, procedurami i modelem pracy firmy;
  • wdrożenie się  do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych;
  • rekrutacja oraz selekcja kandydatów na Przedstawicieli ds. Ubezpieczeń i Inwestycji;
  • odbycie wyznaczonych szkoleń ze ścieżki rozwoju Menedżera;
  • raportowanie wyników pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukierunkowania na dynamiczny rozwój;
  • chęci uczenia się;
  • nastawienia na realizację ambitnych celów;
  • zaangażowania i wysokiej motywacji do działania;
  • minimum średniego wykształcenia.

Kandydatom oferujemy:

  • cykl profesjonalnych szkoleń - Akademia Junior Menedżera;
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju;
  • wsparcie w budowaniu własnego zespołu;
  • dostęp do w pełni wyposażonego biura oraz nowoczesnych narzędzi, wspierających sprzedaż;
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • złożony, motywujący system wynagradzania;
  • możliwość awansu na stanowisko Menedżera Zespołu w okresie maksymalnie 12 m-cy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/menedzer-stazysta_2017510.html

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”