Przejdź do treści

Praca: Menedżer Zespołu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Menedżer Zespołu
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Nr ref.: 1/2018/DW
Podstawowe zadania Menedżera Zespołu:
  • rekrutacja, selekcja oraz wdrażanie do pracy Przedstawicieli,
  • szkolenie oraz coaching Przedstawicieli,
  • zarządzanie aktywnością, efektywnością i jakością sprzedaży zespołu,
  • prowadzenie indywidualnych oraz grupowych spotkań z Przedstawicielami,
  • realizacja uzgodnionego planu sprzedaży,
  • raportowanie wyników pracy zespołu.
Od kandydatów oczekujemy:
  • nastawienia na realizację ambitnych celów,
  • zaangażowania i wysokiej motywacji do działania,
  • ukierunkowania na dynamiczny rozwój własny i zespołu,
  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
Oferujemy:
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • cykl profesjonalnych szkoleń,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi, wspierających zarządzanie sprzedażą,
  • złożony system wynagradzania - indywidualny kontrakt + premie uzależnione od wyników sprzedaży i rekrutacji.