Przejdź do treści

Praca: Merchandiser / Dekorator punktów sprzedaży (w/m)

Witamy w beeline!

Naszym celem jest to, aby oferować modne dodatki w świetnych cenach. Udaje nam się realizować tę wizję już od 1990 r. Nasze popularne marki SIX, I AM, TOSH i inne produkty sprzedawane pod marką dystrybutora oraz produkty własne są dostępne w 23,050 punktach sprzedaży w 60 krajach na całym świecie. Właśnie dzięki temu beeline to jeden z największych dostawców biżuterii i innych modnych dodatków na całym świecie. 4,800 pracowników dba o to, by wciąż rozszerzać naszą sieć sprzedaży o nowe kraje i nowe punkty. Robią wszystko, by nieustannie rozwijać ofertę produktów modowych.

Chciałbyś zostać jednym z nas?

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Merchandiser / Dekorator punktów sprzedaży (w/m)
Miejsce pracy: Wrocław

Wymiar czasu pracy: 0,5 etatu

Twoje zadania:
  • obsługa merchandisingowa - układanie biżuterii w znanych sklepach odzieżowych;
  • utrzymywanie czystości i estetycznego wyglądu ekspozycji;
  • raportowanie o problemach z ekspozycją;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • przeprowadzanie inwentur;
  • tworzenie zamówień;
  • wprowadzanie obniżek sezonowych oraz nowych kolekcji.
Twój profil:

Poszukujemy odpowiedzialnych osób o pogodnym usposobieniu, lubiących pracę wśród ludzi, a zarazem takich, które są kreatywne i posiadają zmysł estetyczny.

Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas!

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • interesujący zakres obowiązków
  • niepełny wymiar etatu - 0,5 etatu (ok. 20h tygodniowo)
  • elastyczny grafik z wolnymi weekendami
  • dodatkowe benefity (karnety sportowe, bilety do kina itp.)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/merchandiser-dekorator-punktow-sprzedazy-w-m_2024141.html
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beeline Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".