Przejdź do treści

Praca: Mistrz magazynu

Ogłoszenie numer: 1984081, z dnia 24-05-2018

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

Mistrz magazynu

Miejsce pracy: / Oleśnica

Opis stanowiska

  • organizacja pracy zespołu magazynowego w oparciu o zaplanowane wysyłki, dostawy, plany produkcyjne i inne zadania zlecone przez przełożonych
  • nadzorowanie przebieg realizacji zadań zaplanowanych na zmianie
  • ocena pracy podległych pracowników zgodnie z Kodeksem pracy oraz wewnętrznym Regulaminem premiowania obecności, efektywności i jakości pracy
  • kontrola oraz uzupełnianie zapasów akcesoriów wykorzystywanych w procesach magazynowych
    zgodnie z wewnętrznym podziałem
  • nadzorowanie procesów związanych z gospodarką paletową
  • koordynowanie działań w obszarze magazynowym z zadaniami innych działów
  • prowadzenie szkoleń oraz wdrażanie nowych pracowników
  • wdrażanie nowych zarządzeń, projektów i procedur w zależności od potrzeb

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • doświadczenie w sprawach związanych z gospodarką magazynową
  • uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych
  • znajomość systemu magazynowego SAP - mile widziana
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • nastawienie na pracę zespołową
  • dokładność i sumienność

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + zakładowy pakiet świadczeń socjalnych
  • ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji
  • możliwości rozwoju kariery zawodowej
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mistrz-magazynu_1984081.html